Eestis on ajaga käsipall üha enam muutunud populaarsemaks. Maailmatasemel löövad alal võrdselt kaasa nii mehed kui naised.

Oleme omalt poolt otsustanud panustada Põlva Serviti arengusse ning soovime, et seeläbi kasvaks spordiala populaarsus ja oleks tagatud tubli järelkasv.

Eesti Tõukerattaliidu poolt loodud spordiklubis saavad tahet ja usku oma jõusse proovile panna nii kogenud sportlased, harrastajad kui ka lapsed. Oleme korduvalt pannud õla alla mitmetele suurtele ja väikestele üritustele ning hoidnud tugevalt pöidlaid oma kollektiivi säravatele liikmetele.

Orienteerumisklubi Kobras on asutatud 1988. aastal Põlvas. 2019 a seisuga on klubis üle 200. liikme. Läbi aastate oleme toetanud noorte ja andekate järelkasvu.  Läbi orienteerumisklubi toetamise toetame ka oma töötajate ja nende perede liikumisharrastusi – kõik OK Kobras poolt korraldatavate ürituste stardid on meie töötajatele tasuta.

JK Lootos on aja jooksul ülesse ehitanud jätkusuutliku, noortevõistkondade ja harrastajate baasil toimiva, Kagu-Eesti suurima jalgpalliklubi. Ligi kolmekümneaastase klubina kuulub JK Lootos järjepidevuse mõistes Eesti kümne vanima jalgpalliklubi sekka. Pinest omalt poolt aitab kaasa ja paneb õla alla, et järjepidevus ei katkeks ning märkimisväärseid saavutusi oleks rohkem kui valusaid kaotusi.